O  f i r m ě

Firma působí na trhu od roku 1992. Svou dlouholetou činností je Vám schopna nabídnout profesionální a kvalitní přístup k realizaci Vašich přání.

Naši hlavní činností jsou elektroinstalace NN a výroba rozvaděčů. Provádíme veškeré elektroinstalační práce, montáže EPZ a EZS, strukturovanou kabeláž a montáž hromosvodů.

Dále se zabýváme Výrobou rozvaděčů. Specializujeme se na výrobu atypických rozvodných skříní nízkého napětí, příložných, zapuštěných a skříňových. Výrobky jsou kontrolovány moderními přístroji a jsou opatřeny veškerými potřebnými dokumenty.

Zabýváme se také zámečnickou výrobou, která je nedílnou součástí výroby rozvaděču a je také nepostradatelná v oblasti elektroinstalace.

K výrobě zámečnických výrobku jsme vybaveni tvářecími stroji ke zpracování plechu do tloušťky 4 mm, svářecími technologiemi MIG-MAG, TIG, MMA, dělícími a vysekavacími prvky.

To vše realizujeme s pomocí našich zaměstnanců v počtu 30 lidí, kteří mají patřičné zkušenosti a jsou pravidelně proškolováni a seznamování s novými technologiemi a jejími uplatněními v praxi.

Disponujeme nově vybaveným autoparkem, což umožňuje operativnost, rychlost a schopnost firmy řešit Vaše přáni rychle a individuálně. Každý vůz je plně vybaven profesionálním nářadím a měřícími přístroji.

Plně rozvíjíme naši podnikatelskou činnost. Abychom zlepšili naše služby, vybudovali jsme nové sídlo firmy. Disponujeme dílenskými prostory, dvěma sklady a kancelářským zázemím, kde Vás rádi přivítáme a budeme se snažit Vám poskytnout co možná nejlepší služby.

Našim cílem je Vaše spokojenost